Print this page

METALAC NEREŠENO U KINI, SUTRA U PODNE U BEOGRADU Featured

k

foto kk metalac

Košarkaši Metalca završili u turneju u Kini kako si i počeli,  porazom. U šestom meču serije Peking je ponedio 82:87. Avion sa valjevskm ekipom sleće sutra u podne na aerodrom "Nikola Tesla"

Bez Đukanovića i Mikulića(ukrali mu kofer u vozu) valjevski tim je vodio na poluvremenu 40:37,  bio u egalu sa Kinezima do 38.minuta kada je domaćin uspeo da stekne ključnu prednost i stigne do treće pobede u  seriji od šest utakmica.

Turneja po Kini bila je velika promocija srpske košarke, Srbije, grada i kluba sa Kolubare, donela je i fanansijku dobit da se vrati pozajmljen i zadužen novac.Nezvanično svaka utamica je vredela 10.000 dolara.

Metalac je krenuo kući i dolazak u Beograd se očekuju u ponedeljak 2.oktobra u podne.