Specijalistička internistička ordinacija Dr Tomić Valjevo, V. Mišića 102. Tel: 014/228-321 i 065/228-3211

Kardiolog (Dr Đorđević) Telefon: 064/9700-041

INTERNISTIČKI PREGLEDI, GASTROENTEROLOGIJA, ENDOKRINOLOGIJA, ALERGOLOGIJA, DIJAGNOSTIKA, GASTROSKOPIJA,

KOLONOSKOPIJA, ULTRAZVUK ABDOMENA, SRCA, ŠTITASTE ŽLEZDE, DOPPLER KRVIH SUDOVA ABDOMENA

VK VALJEVO POTOPIŠE I KOTORANI Featured

vk va 5 10 17

U nastavku Regionalne A-2 lige, vaterpolisti Katara su pobedili VK Valjevo sa 12:11 (3:3, 5:4, 2:4, 2:0) i sveli bodovnu razliku četvrtoplasiranog samo na jedan bod.

Kotorani su se revanšili gostima iz Srbije za poraz na premijri u SRC Petnica (12:14), a do uspeha su stigli zahvaljujuči efikasnijoj igri u poslednjoj četvrtini, i dva postugnuta, a bez primljenog gola.

I pored većeg broja osvojenih lopti, valjevski tim je zatajio u realizaciji. Bez gola iz kontranapada, osvojene lopte u plivanju na počecima četvrtine VK Valjevo nije spasao poraza, iako je imao sveukupno veći učinak od kolege iz Kotora. Oba tima su iskoristila su po jedan peterac. VK Valjevo je i dalje na 4.poziciji sa 12 bodova, dok su Kotorani peti sa bodom manje.

Strelci za VK VALJEVO Valjevo: Radulović, Bosić, Filipović i Mirković po 2, Gligorijević, Stanić i Rackov po 1gol. Branio je Spasojević, a u sastavu su bili: golman Brakočević, Arsenović, Lukić, Đorđević, Dan, Matović...

Golove za Kotorane su postigli prvi strelac lige Milaš 4, Vušković 3, Dončić i Perković po 2, Vujović 1 gol.

Narednog vikenda u SRC Patnica stiže Zadar do sada bez osvojenog boda.