Specijalistička internistička ordinacija Dr Tomić Valjevo, V. Mišića 102. Tel: 014/228-321 i 065/228-3211

Kardiolog (Dr Đorđević) Telefon: 064/9700-041

INTERNISTIČKI PREGLEDI, GASTROENTEROLOGIJA, ENDOKRINOLOGIJA, ALERGOLOGIJA, DIJAGNOSTIKA, GASTROSKOPIJA,

KOLONOSKOPIJA, ULTRAZVUK ABDOMENA, SRCA, ŠTITASTE ŽLEZDE, DOPPLER KRVIH SUDOVA ABDOMENA

ŠALKEOVA EKSPRES ŽALBA NA 2 MEČA KAZNE NASTASIĆU ! Featured

mncPosle reprezentacije Srbije uskraćene za primenu  VAR tehnologije na SP u Rusiji na utakmici sa Švajcarskom, i nedosuđenog penala na Mitroviću, Valjevac Matija Nastasić je nova  srpska  “žrtva” sudijskog neznanja i VAR-a.

Nastasić je ovog leta po izuzetno povoljnim uslovima produžio saradnju do 2022. godine sa Šalkeom,  a nedavno se zahvalio Krstajiću na pozivu za predstojeće utakmice, posle sramne odluke selektora da ga ne uvrsti u reprezetaciju za SP, iako je bio potpuno zdrav.

Valjevac je na  otvaranju sezone u Bundes ligi, u Volsburgu igrao 60 minuta na  reprezentativnom nivou.

Zahvajujući VAR tehnologije posle očiglednog starta na   loptu u 61.minutu  srpskom asu je žuti preinačen u direktan crveni karton- .

Odluka je doneta  pošto je sudija pozvan na "televizoru" vidi ono čega u stvarnosti nije bilo.

Naknadnim  pregledom snimka očajni sudija je žuti karton Nastasiću pretvorio u crveni.

Svima na stadionu Volsburga osim sudijama u VAR-u je bilo jasno da je Valjevac  prvi došao do lopte, izbacio je van terena.  Na  ispruženo  stopalo je natrčao  protivnički  igrač, za tren sporiji u startu na lotu. Nastasić se posle sudara čak sagnuo da bi izbegao sudar telom sa protivinikom.

Pomoćni sudija je signalizirao i  glavnog upozorio da je  u pitanju neoprezna igra, i da zbog toga Nastasića kazni javnom opomenom. Tako je bilo, dok se nisu oglasile VAR sudije. Posle par minuta  famozni VAR i očigledna greška sudija, su presudili.

Nastasić je zbog isključenja kažnjen sa dve utakmice neigranja, a Šalke je u roku od 24 sata od završetka meča uložio žalbu na kaznu Srbinu, džentlmenu kakvih danas malo ui fudbalu.

Predstavnik  kluba iz Gelzenkirhena će u petak sa advokatom pokušati da u dokaznom postupku makar prepolovi kaznu, jer su sudije u Bundes ligi zaštićeni  kao "beli medvedi"-

Isključenje Nastasića nije bila jedina greška, očajnog sudije na meču Volsburg -Šalke2:1.

Dva crvena kartona  domaćim igraćima VAR tehnolgijom sudija je     preinačio u žute.

Zbog starta za zatvor i udarca u glavu kod penala za Šalke igrač Volsburga je kažnjen samo javnom opomenom!?