Logo
Print this page

PLIVAČIMA VALISA 16 MEDALJA NA KUPU KRAGUJEVCA Featured

VALIS PLIVACI 18 11Na sedmom međunarodnom plivačkom  mitingu "Kup Kragujevca" u konkurenciji  39 klubova i  678 plivača iz Srbije i BiH plivači "Valisa" su ostvarili zapažen uspeh.

Ukupno  33 plivača u svim uzrasnim kategorijama , predvođeni trenerima Vladimirom Boškovićem, Branislavom  Kovačevićem i Nemanjom Radovićem osvojili su 16 medalja.

U disciplini 50 metra prsno Mihailo Ilić je pobedio  u svojoj kategoriji, a Anja Radojević je u disciplinama 50 metara i 100 metara leđno stigla do srebrnih medalja.

Muška štafeta Valisa u sastavu: Stefanović, Srećković, Mijailović i Dašković je bila druga, a kao i ženska štafeta u sastavu: Radojević, Damnjanović, Tomašević i Todorčević.

U trkama na 50 metara i 100 metara slobodno  i 50 metara leđno Simon Stefanović je bio treći.

Ognjen Dašković je u disciplinama 100 metara slobodno i leđno osvojio bronzane medalje.

Tijana Todorčević je bila treća na 100 metara i 200 metara slobodno. Isti uspeh je ostvarila Jana Tomašević na 100 i 200 metara delfin.   Nora Damnjanović je takođe osvojila dve bronzane medalje