Logo
Print this page

U ARANĐELOVCU PET MEDALJA ZA KARATISTE KK 014 Featured

1KK 014 arandjelovac

U Aranđelovcu na 18. tradicionalnom međunarodnom  karate turniru "Sretenje" u konkurenciji više od o 40  klubova iz Srbije, Makedonije, Crne Gore i Bugarske takmičari Karate kluba 014 iz Valjeva su  osvojili 5 medalja.

Sedam takmičara, pet u kategoriji kata i dva u kategoriji borbi potvrdili su  kvalitet.
 U kategoriji kata Tamara Dražić  je osvojila zlato, Višnja Đurđević srebro, a Ana Živanović bronzu.
U kategoriji borbi srebrne medalje su osvojili David Petrović i Matija Radosavljević.
David Petrović prvi put nastupio kao  senior i borio se sa starijim i iskusnim takmičarima, pa je osvojeno  srebro u svakom pogledu zlatnog sjaja.

Uprava kluba i treneri su veoma zadovoljni postignutim rezultatima na ovom karate turniru, gde se pokazalo da kontinuiran i predan rad donose rezultate što je i rezultiralo postignutim uspesima. Zapaženi rezultati KK 014 su imali pozitivan efekat i interesovanje dece je sve veće, Upis novih članova je u toku, a klub je spreman  da izađe u susret i decu usmeri ka svim čarima i vrlinama plemenite karate veštine. Informacije  na tel: 069-2224190 i 064-2532491