Logo
Print this page

NEŠTO JE TRULO U ŽRK METALAC 2015! Featured

hazena slikafoto fb žrk metalac 2015vPosle poraza od "vrtića" Radničkog i rukometašice Hazene su savladale ORK Metalac 2015. U 4. kolu Prve lige "Centar" U SC Rajovica Hazena je slavila ubedljivo 32:27 (21:15).

Po ličnom priznanju aktera ovoga puta "problem" nisu bile sudije, suđenje je bilo korektno, već protivnik.

Bolji efikasniji, organizovaniji, u svim segmentima igre iznad ŽRK Metalac 2015, sastav Hazena je već na početku drugog poluvremena  stigao do nedostižne prednosti 22:15(33min)  i tada je već bilo jasno ko će pobediti.

Utešitelji tvrde, ništa nije izgubljeno!?

Naravno da nije!

Novac se redovno sliva u kasu kluba. Najlakše je deklarisati se i pričati o radu sa mladima, a da li je to moguće u 3,5 termina u hali sportova 15.septembar, valja se zapitati. A i ono najvažnije:

RUKOMET JE KOLEKTIVNA IGRA!

Stvarnost je surovo realna!

Na terenu  sa koliko li devojaka i žena pristiglih da se se napravi rezultat, rezulatata nema. Odgovornost je u svakom poslu pored, rada i posvećenosti i naravno sportske sreće faktor x svakog uspeha.

Upiranje prstom u druge kao krivce za poraze, i čestitke pobednicima, donose samo podsmeh normalnog rukometnog sveta.

U ORK Metalac 2015 ima očigledno  trulog voća, izgleda i kukolja.

Valja odstraniti ono što ne valja,  i sačuvati sve što je zdravo. Na sreću zdravo dominira!

SU ŽRK HAZENA - ŽRK METALAC 2015  32:27 (21:15).

SC Rakovica. Sudije Mikić i Lalović(Beograd). Isključenja: Hazena 8 minuta, Metalac 2015 6 minuta Sedmerci: Hazena 5(4), Metalac 2015 8 (7).
HAZENA: Grujić 5, Stanišković 4, J.Jovanović 11, I.Jovanović 2, Perović 8, Simonović 2.
ŽRK METALAC 2015: Đikić-Stanojević, Mandić 2, Mosurović 13, Mijailović 1, Karadinović 2, Živanović 2, Simić 5, Despotović 1, Gajić.