Logo
Print this page

KOŠARKAŠKA KONSTRUKCIJA ZAVARENA, OBRUČ U "NULI", VRŠAĆANE ZADRŽATI NA MINUS 1 Featured

kkm obruc u vinkluPosle današnje uspešne sanacije košarkaške konstrukcije i zamene stare-cele table novom, stekli su se svi uslovi za nastavak SINOĆ PREKINUTE utakmice KLS Metalac - Vršac pri rezultatu 29:28 u 13. minutu.

Ekipa valjevskog Trgometalinga je posle skadanja table izvršila sve potrebne  radove.

Ojačana je postojeće konstrukcija, nosačI table i obruča. Zamenjeni su  zavareni i zubom nagriženi  metalni delovi rama.Zamor materijala je očigledan. Stara tabla, iako cela, zamenjena je novom a  obruč  je postavljen  na zahtevnih 305cm i u ravan pod  uglom od 90 stepeni na tablu.

kkm tabla nova

Bili smo u prilici da se na licu mesta uverimo  u dobro obavljen posao.

kkm kos u vinklu

Na redu su košarkaši Metalca. Jutros su trenirali  na košu koji će napadati večeras u drugom poluvremenu.

Sinoćna utakmica je prekinuta u 13. minutu pri rezulatu 29:28 za Metalac, posle faula nad crnupitim Pitersonom,koga čekaju 2 slobodna bacanja.

Neki detalji, posebno "pričljivi" trener gostiju i "oko sokolovo" predstavnik Grubin koji je sugerisao sudijama da je nešto nije u redu sa obručem.

Takođe je ČUDAN odnos ličnih grešaka, Metalac čak 13, a samo Vršac 6, uz napomenu da će  Jovanović biti kažnjen TEHNIČKOM zbog NAVODNOG LOMA KONSTRUKCIJE.

Snimak pokazuje po položaju obruča da je zbog zamora materijala viseća skalamerija već bila oštećena. kkm vrsac 11

Bode oči da je Metalac iako igra u svojoj dvorani    sinoć OČIGLEDNO PREVIŠE bio u podređenom položaju!

Sudije, iako se igra bez publike,  otkloniće se sumnje,  odgovornim  i profesionalnim suđenjem  bez ikakvih tendencija da bilo kome pomažu, ili odmažu!