15.000 VIDLJIVIH, I JOŠ TOLIKO  NEVIDLJIVIH  VALJEVKI I VALJEVACA SU ŽRTVE NATO BOMBI SA  OSIROMAŠENIM URANIJIMOM!

Specijalistička internistička ordinacija Dr Tomić Valjevo, V. Mišića 102. Tel: 014/228-321 i 065/228-3211

Kardiolog (Dr Đorđević) Telefon: 064/9700-041

INTERNISTIČKI PREGLEDI, GASTROENTEROLOGIJA, ENDOKRINOLOGIJA, ALERGOLOGIJA, DIJAGNOSTIKA, GASTROSKOPIJA,

KOLONOSKOPIJA, ULTRAZVUK ABDOMENA, SRCA, ŠTITASTE ŽLEZDE, DOPPLER KRVIH SUDOVA ABDOMENA

VIEIRA , MILINKOVIĆ, ŽIVKOVIĆ I NARAVNO, BABOVIĆ "UBICE" PARTIZANA ! Featured

cz pfc  3 1Bezobrazno hrabra Crvena zvezda „prebila“ je „evropski“ Partizan 3:1 u 149. derbju. Crno beli su bili smešni  do bola, "sposobni „ da prime tri komada i promaše pet zicera, za utehu  i Zvezdini napadači nisu ostali dužni, takođe su promašivali  !

A kako bi mogli više u istumbanoj postavi sa nezamenljivom „usranom „desetkom“, bez dežurnog „krivca“Valjevca Petrovića, i tek sada kakvom promajom u odbrani sa rupetinom - klovnom u golmanskim rukavicama na čelu.

Da ne zaboravim FIFA eksperta. Vešto je prevideo samo DVA PENALA, ČIK POGODITE ZA KOGA !

Igranje rukom ispred svog gola, te udaranje glavom protvnika nije za penal !?

Prvi prekršaj je je bio skriven, ali ipak vidljiv, a drugi uličarski, prepakovan je u „slučajni sudar“ !

Ipak najveće crno belo zlo su bezlične neznalice u skupocenim odelima, sa zadahom iz duše, masnogalve spodobe, bez muda, fudbalski diletanti i bezkarakterni gubitnici, nespremni da klempavom poslušniku i slugeranji masne kose, još 26. avgusta daju otkaz i stave mu do znanja da je to što radi nije dostojno fudbala ni u Pinosavi i Čučugama.

Mnogo veći razlog od večerašnjeg poraza je jednostavan i mnogo više boli!

Niko za 90 minuta u letnjoj noći nije „opljačkao“ 20 miliona evra, stavio nove okove, za propast i uništenje kluba, osim ušatog !

Previše baš, Milinkoviću, marš i Partizana !

U paketu sa Babovićem, naravno obojica marš !!!

Toliko ste jadni i smešni da se sa vama sprda i crnogorska gromada od grofa, i u lice govori: „Milinkoviću najviše se plašim Babovića“!

Crvena zvezda posle dva neskorišećena zicera Partizana, preko maestralnog Vieire  na isteku 26.minuta je postigla prelep gol.

Al(a)en Ford Stevanović u tri minuta dve mrtve šanse pretvario je samo u 1:1 pre siteka poslednjeg sekunda u prvom poluvremenu.

Nastavio je po istom scenariju, ali samo da promašuje, na otvaranju drugog poluvremena-

Neopreznost Saše Ilića Vieira uz pomoć Živkovića na golu pretvara u gol nedelje, za pobedu i plus 8 Zvezde.

Treći gol, strelac Katai, je delo rupendare ispred gol linije i trapavog Ćirkovića.

Čudno, Zvezda je posle trećeg gola pala, a klempavi nije znao kako da Partizan vrati u život i kruniše inicijativu.

Ali će zato znati sutra da pogodi izlazna vrata iz Humske, i nikada više u nju ne kroči.

Crvene zvezda ima razloga za slavlje posle vasionskih 3:1 u 149. nadmetanja dva najveća srpska kluba.