Logo
Print this page

Valjevska odbojkaška armija na koti 10 Featured

Valjevska odbojkaška armija na koti 10 Valjevska odbojkaška armija na koti 10

U 15.kolu Prve lige odbojkaši Valjeva stigli do jubilarne desete pobede  i nova tri boda protiv  solidnih Gradištanaca (3:1).

Predvođeni rekovalscentom Nikolom Ražnjatovićem izabranici Nenada  Kovačevića su delovali previše opušteno u prvom setu, što  je rival iskoristio  i stekao početnu prednost. U drugom setu  igra Valjevaca dobija prepoznatljive  kodove pre svega u odbrani. Presudan uticaj za dobitak seta i povratak samopouzdanja timu ima drugi tehničar Matija Bobovac. U trećem kolu vodi Šumadinac , Aleksandar Lazarević- Aranđelovački. Serijom sjajnih servisa razbija odbranu gostiju, a u četvtom  setu po istom sistemu : “Ajmo, ajde svi u napad”,  domaćin overava pobedu  za trenutno 5.mesto.

Jedina zamerka, dok ne stigne vreme mora se poštovati satnica, a ne organizvati meč u isto vreme kada se, u ovom slučaju, igra veliko finale 4. rukometnog “Gužvinog memorijala”  u drogom delu grada.

VA -014 –VGSK 3:1(22:25,25:23, 25:28, 25:20)

Valjevo. Hala SRC “Student” Gledalaca:200. Sudije:V.Jovanović,V.Prica(Beograd)

VA 014:Ražnatović, A.Lazarević-Aranđelovački, L. Pavlović, N.Pavlović, Milosavljević, Doksas, Šatora,Bobovac, Jakovljević, Đokić, Janković(libero). Trener Nenad Kovačević

VGSK:Milanović, Zarić, Živković,  Milosavljević, Bogić, Životić Sević, Mladenović, Milanović, Ilić, Đurić(libero 1), Ćirović(L 2). Trener :Radomir Veličković