Logo
Print this page

JUNIORI MLADOSTI TREĆI NA ŠAMPIONATU DRŽAVE U SOMBORU Featured

1rvanje sombor

U Somboru je na juniorskom prvenstvo države grćko rimskim stilom valjevski rvači ekipno treći, a pojedinačno su osvojili zlato, srebro i bronzu.

Zlato je osvojio Bojan Marić u kategoriji do 130 kilograma, Strahinja Đermanović je bio drugi (-87kg), a Ilija Lazarević (-77kg) treći.

Do medalja nisu uspeli da dođu Lazar Gavrilović (5. mesto) u kategoriji do 130 kilograma i Aleksandar Ivković (6. mesto) u kategoriji do 97 kilograma, ali su svojim plasmanom doprineli da Mladost ekipno osvoji 3. mesto, iza Sente i prvoplasiranog Sokola iz Sombora.
U Somboru je održano i prvenstvo vetarana. Predrag Ružičić Maniks bio je prvi u kategoriji do 78 kilograma, a posle duže vremena na strunjači se našao i Nenad Lukić,  drugi u kategoriji do 100 kilograma