Logo
Print this page

DAČA IVANOVIĆ DONEO PEHAR TREĆELIGAŠU Featured

kup fsvaPobednički pehar Kupa FS Valjevo pripao je trećeligašu Budućnost Krušiku 2014 boljem u finalu od zonaša Radničko boljim izvođenjem jedanaesteraca 5:3(1:1).

Gentić, Ilić, Rašević i Milošević su pogađali mrežu Radničkog, a Gavrić i Đurić za Radnički , dok je šuteve Tajdića i Tomića odbranio Dača Ivanović. Na stadionu pored Krsta prvi gol je pao u 41. minutu, posle greške odbrane Radničkog. Centariranu loptu Stjelje Dragan Nešić je glavom efektno sproveo u konta ugaa gola Radničkog. Bila je to nagrada za dva promašaja Miloševića, a potom Raševića i Đermanovića. Kiks golmana Rankovića Gavrić je u 51. minutu pretvorio u izjednačenje.Pobednički pehar iz ruku RadovanaTerzića primio je kapiten pobedničkog tima Miloš Rašević.

Budućnost Krušik 2014 - Radnički 5:3 (1:1, 1:0)

Stadion "Krušik" Valjevo. Gledalaca: 100. Sudija: Aleksandar Lukić (Valjevo) 7.

Strelci: 1:0 Nešić u 41, 1:1 Gavrić u 51. minutu. Jedanaesterci: 1:2 Gavrić, 2:2 Gentić, 3:2 Ilić, 3:3 Đurić, 4:3 Rašević, 5:3 Milošević.

Budućnost Krušik 2014: Ranković 5 (Ivanović 7), Prokić 6 (A.Ilić 6), Đermanović 7 (Andrić), Milinković 6 (Gentić 7) , Jevtić 7, Stevanović 7, Nešić 7 (Ćirović), Đurić 7 (Tripković), Milošević 6, Rašević 7, Stjelja7 (Čočović 7).

Radnički: Simić 6, Ašković 6, Jovanović 6 (Soldatović 6,5), Popović7, Tomić 7, Tajdić 6,5, S. Đukić 6,5 (J. Živanović), Marić 6 (Đurić), Cvetković 6(V. Živanović), Gavrić 7, Maksimović 6,6 (V. Đukić).

Igrač utakmice. Ivanović (Budućnost Krušik 2014)