Specijalistička internistička ordinacija Dr Tomić Valjevo, V. Mišića 102. Tel: 014/228-321 i 065/228-3211

Kardiolog (Dr Đorđević) Telefon: 064/9700-041

INTERNISTIČKI PREGLEDI, GASTROENTEROLOGIJA, ENDOKRINOLOGIJA, ALERGOLOGIJA, DIJAGNOSTIKA, GASTROSKOPIJA,

KOLONOSKOPIJA, ULTRAZVUK ABDOMENA, SRCA, ŠTITASTE ŽLEZDE, DOPPLER KRVIH SUDOVA ABDOMENA

DAČA IVANOVIĆ DONEO PEHAR TREĆELIGAŠU Featured

kup fsvaPobednički pehar Kupa FS Valjevo pripao je trećeligašu Budućnost Krušiku 2014 boljem u finalu od zonaša Radničko boljim izvođenjem jedanaesteraca 5:3(1:1).

Gentić, Ilić, Rašević i Milošević su pogađali mrežu Radničkog, a Gavrić i Đurić za Radnički , dok je šuteve Tajdića i Tomića odbranio Dača Ivanović. Na stadionu pored Krsta prvi gol je pao u 41. minutu, posle greške odbrane Radničkog. Centariranu loptu Stjelje Dragan Nešić je glavom efektno sproveo u konta ugaa gola Radničkog. Bila je to nagrada za dva promašaja Miloševića, a potom Raševića i Đermanovića. Kiks golmana Rankovića Gavrić je u 51. minutu pretvorio u izjednačenje.Pobednički pehar iz ruku RadovanaTerzića primio je kapiten pobedničkog tima Miloš Rašević.

Budućnost Krušik 2014 - Radnički 5:3 (1:1, 1:0)

Stadion "Krušik" Valjevo. Gledalaca: 100. Sudija: Aleksandar Lukić (Valjevo) 7.

Strelci: 1:0 Nešić u 41, 1:1 Gavrić u 51. minutu. Jedanaesterci: 1:2 Gavrić, 2:2 Gentić, 3:2 Ilić, 3:3 Đurić, 4:3 Rašević, 5:3 Milošević.

Budućnost Krušik 2014: Ranković 5 (Ivanović 7), Prokić 6 (A.Ilić 6), Đermanović 7 (Andrić), Milinković 6 (Gentić 7) , Jevtić 7, Stevanović 7, Nešić 7 (Ćirović), Đurić 7 (Tripković), Milošević 6, Rašević 7, Stjelja7 (Čočović 7).

Radnički: Simić 6, Ašković 6, Jovanović 6 (Soldatović 6,5), Popović7, Tomić 7, Tajdić 6,5, S. Đukić 6,5 (J. Živanović), Marić 6 (Đurić), Cvetković 6(V. Živanović), Gavrić 7, Maksimović 6,6 (V. Đukić).

Igrač utakmice. Ivanović (Budućnost Krušik 2014)