Specijalistička internistička ordinacija Dr Tomić Valjevo, V. Mišića 102. Tel: 014/228-321 i 065/228-3211

Kardiolog (Dr Đorđević) Telefon: 064/9700-041

INTERNISTIČKI PREGLEDI, GASTROENTEROLOGIJA, ENDOKRINOLOGIJA, ALERGOLOGIJA, DIJAGNOSTIKA, GASTROSKOPIJA,

KOLONOSKOPIJA, ULTRAZVUK ABDOMENA, SRCA, ŠTITASTE ŽLEZDE, DOPPLER KRVIH SUDOVA ABDOMENA

REAL, JUVE, BARSA I BAJERN SE BORE ZA “UŠATOG” Featured

Chicharito 814262S1

Posle Barselone i Bajerna vizu za polifinale Lige šampiona obezebedili Real Madrid i Juventus sa po jednim golom u mreži rivala Atletiko Madrida(1:0) i Monaka (0:0) u revanš mečevima četvrtfinala.

Jedan gol za 180 minuta u dva okršaja četvrtfinala LŠ, strelac Ernandez  Čičarito u 88.minutu bio je dovoljan da branilac trofeja Real stigne među četiri najbolja tima Evrope.

U reprizi prošlosezonskog finala, u madridskom derbiju, borbenost je “ubila” lepotu fudbala. Real je sa igračem više u 75.minutu je isključen Arda Turan, prekratio sebi i rivalu muke, izostankom već viđenih produžetaka.

U 88. minutu Hames Rodrigez se probio po desnom boku, aisitirao Kristijanu Ronaldu, a potom je Portugalac dodao loptu  Meksikancu Čičaritu, spretnom da poklon pretvori u gol i pobedu kraljevskog kluba.

“Ovo je veliki derbi. Ostao sam smiren do kraja utakmice i što je najvažnije saigrači su verovali u mene.Gol sam posvetio svojoj porodici.  Anđeloti je kao i moji drugovi  imao puno vere u mene i rekao mi je da pre meča da igram kao i na svim pre ovoga. Svaki gol je važan pa tako i ovaj. Svi smo zaslužni a posebno Kristiano Ronaldo”, rekao je na kraju meča Hernandez Ćićarito posebno naglašavajući veličnu rivala.

“ Atletiko je prošle sezone osvojio prvenstvo i stigao do finala Lige prvaka. To je velika ekipa. a da se osvoji Ligu šamiona i takve gromade se moraju pobediti”, zaključio je vatreni Meksikanac.

Dramatično je bilo i u kneževini. Monako je stalno napadao, ai dve šanse nisu bile dovoljne za gol. "Stara dama" iZ Torina se odbranila, i stigla gde nije ni sanjala,  u društvo četvorke bez premca na Starom kontinentu.

Barsa je u sredu uveče pobedila PSŽ 2:0 za sveukupnih 5:1, a Bajern je lako anulirao minus iz Porta (1:3) sa ubedljivih 6:1 na Alijans Areni.

Žreb za polufinale održaće se u petak u podne u Nionua, a sreća će odlučiti s kim će megdan podeliti Real Madrid, Barselona, Bajern i Juventus.

Finale Lige šampiona igraće se 6. juna na Olimpijskom stadionu u Berlinu.