Specijalistička internistička ordinacija Dr Tomić Valjevo, V. Mišića 102. Tel: 014/228-321 i 065/228-3211

Kardiolog (Dr Đorđević) Telefon: 064/9700-041

INTERNISTIČKI PREGLEDI, GASTROENTEROLOGIJA, ENDOKRINOLOGIJA, ALERGOLOGIJA, DIJAGNOSTIKA, GASTROSKOPIJA,

KOLONOSKOPIJA, ULTRAZVUK ABDOMENA, SRCA, ŠTITASTE ŽLEZDE, DOPPLER KRVIH SUDOVA ABDOMENA

UBLJANIMA TROJKA A PRIJOVIĆU NOGA U GIPS Featured

bfc ub 3 0Komšijski derbi 26.kola u SrpSkoj ligi Zapad Budućnost-Krušik – Jedinstvo(Ub) završen je 3:0 za Valjevce, bezobrazne da ne poklone bodove komšijama za opstanak, a kažnjenje, valjda nenamenim startom Rankovićaza lom noge  Prijoviću.

Dve asitencije najviše napadnutog što "igra" fudbal a ne sabotira, jer pola familije mu preko Uba zaposleno u Krušiku, Stefana Ilića su odlučile meč.

Najpre je Ilić u 30.minutu uposlio prodornog Kosića, koga nespretnim startom ruši Ristovski. Pogodak u stativu indisponiranog Isidorovića sa bele tačke pretvara u gol Rašević poluvisoko upućenim šutem  sa 10-ak metara u levu stranu golmana Jovanovića.

Ilić je ponovo asistent u 47.minutu. Posle proboja najboljeg aktera meča po boku idealan centaršut Pavlović pretvara u 2:0. U 90.minutu Rašević beži odbrani Ubljana, spaja sa golom Popovića, veštog da konačno postigne gol.

Priča davanju bodova davljeniku nije prošla, iako su Ubljani na terenu molili i kleli Valjevce da ih puste. Uzalud, ipak ceh platio Prijović kome je, valjda bez namere, neopreznim startom Ranković slomio nogu!

Jedinstvo je “krečani” a kako igra spasa mu nema, jer će u zonu čak šest ekipa.

Mačva je počistila Slogu u Kraljevu 6:0, i na plus 9 je u odnosu na Valjevce, a danas je o Ljubiću utakmica Polet - Smederevo prekinuta zbog tuče igrača oba tima i navijača.

Železničar je u Lajkovcu pobedio Mokru Goru iz Zubinog Potoka a 4:1, golovima Spasenovića, Milovanovića, Jovanovića i Sofronića, dok je počasni gol za goste postigao Radojević.

U sredu je vanredno kolo a u Šapcu Budućnost-Krušik ima posldnju šansu da ispravi sve jesneje i prolećne brljotine. Na Ub stiže Železničar, pa oko se ima u vidu uticaj Darka Glišića na ploituku u Lajkovcu, radikali podržali kaoliciju SNS-a, neće se ponovoti valjevski scenario da Jedinstvo ostane bez bodova

BUDUĆNOST KRUŠIK –JEDINSTVO 3:0(1:0)

VALJEVO. STADION KRUŠIK. Gledalaca 300. Sudija V.Đermanović(Šabac) 6. Strelci: Rašević u 32, Pavlović u 47, i Popović u 90.minutu. Žuti kartoni; Milinković,Čočović – Sajić,Ilić, Tadić

Budućnost-Krušik: Vojisavljević – Kosić 6,5, Sević 7, Milinković 7, Gentić 6,5, Prijović 7 (Đuketić 7), Isidorović 5, Čočović 6 (Pavlović 7), S. Ilić 7,5,Rašević, Prokić 6 (Popović 6,5)

Jedinstvo: I. Jovanović – Sajić 5, Stojanović 5, Ilić 5(Branković 6), Gavrilović 5,5, Ćesarević 6, Panić 5,5, Blažić5 (Mijatović ), Ranković 4, D. Jovanović 6, Ristovski 6 (Tadić 6).

Igrač utakmice: Stefan Ilić (Budućnost Krušik(