Specijalistička internistička ordinacija Dr Tomić Valjevo, V. Mišića 102. Tel: 014/228-321 i 065/228-3211

Kardiolog (Dr Đorđević) Telefon: 064/9700-041

INTERNISTIČKI PREGLEDI, GASTROENTEROLOGIJA, ENDOKRINOLOGIJA, ALERGOLOGIJA, DIJAGNOSTIKA, GASTROSKOPIJA,

KOLONOSKOPIJA, ULTRAZVUK ABDOMENA, SRCA, ŠTITASTE ŽLEZDE, DOPPLER KRVIH SUDOVA ABDOMENA

BRIH, "VAR" DŽAKA I ŠAĆIRI ODNELI SLATKE SNOVE SRBIJI Featured

MITAR S 1 0U Kaljingradu golom Aleksandra Mitrovića  u 5.minutu Srbija je povela  protiv Švajcarske sa 1:0 u 2. kolu grupe E na SP u Rusiji. U 52.minutu izjednačio je Ddžaka bombom sa 20 metara, a pobedu  je doneo Šaćiri u 90.minutu. Nemac Blik je sramotnim odlukama teško oštetio Srbiju. vrhunac popovluka  je nedosuđeni penal na Mitroviću u 66.minutu. Bio je to treči od ukupno  četiri  dosuđena  faula u napadu. Izostanak pregleda snimka i primena tehnologije VAR, je uskraćena mogućnost da se  "provali" krađa bez presedana sudije iz nama "drage i mile" Nemačke. FSS se žalio, ali jasno je da od žalbe nema ništa!

BRAZIL ima  4 boda koliko i Švajcarska.  Srbija ima pobedu  i 3 boda, a Kostarika je bez bodova, posle poraza od Brazila 0:2. Oba gola karioke su postigle u zaustavnom vremenu.

Srbiju u drugi krug vodi pobeda protiv Brazila za 5 dana.

Remi  donosi plasman Srbiji medju 16 ekipa, samo ako  Kostarika pobedi Švajcarsku, i to sa dva gola razlike.

Bod će  Švajcarcima doneti prolaz, pa čak i ako remiziraju  Brazil i Srbija. Pobeda  Kostarike nema značaja  za Srbiju, ako izgubi od Brazila.

TOK MEČA

Kraj utakmice, Švajcarska je pobedila 2:1

90 minut Šaćiri u kontri postiže gol ! Švajcarska vodi 2:1. Slede 4 minuta zaustavnog vremena

89.munut Mitrović glavom izbacuju loptu posle kornera.

87.minjut Radonjić u  kontri donosi korner Srbiji. Brih žuti l karton daje Mitroviču  zboig protesta, FAUL U NAPADU BROJ 4?!

86. miNut Slobodan udarac  sa 22 metra za Švajcarsku, Rodrgez pogađa živi zid za korner Švajcasrke, a Matić posle kornera sprečava šut ka kolu Stojkovića.

83.mijut Stojković  posle nedusuđenog  ofsjada brani šut Embola

83.munut Šaćiri sa 25 metara preko gola,  15-i  šut Švacarske ka našem golu

74. minut - Gavranović pogađa  spoljnji deo mreže, posle dosuđenog ofsajda.

73. minut - Džemaili izlazi  Embolu ulazi   u igru.

68. minut - ŠANSA za SRBIJU!  Kolarov je loptu centrira  pred gol. Lopta je prošla ceo kazneni prostor, a Mitrović je bio "kratak" da je ubaci u mrežu.

66. minut - PENAL ZA SRBIJU, NEMAC BRIH SVIRA FAUL U NAPADU MITROVIČA UMESTO PENAL ZA SRBIJU . Treći put Nemac sudi faul u napadu Srbiji. Nema provere VAR tehnologijom iako je pena  ko kuća!

64. minut - Prva izmena u reprezentaciji Srbije - Ljajić umesto Kostića, pa igra prva postava iz meča sa Kostarikom.

58. minut - Šaćiri sa ivice šesnaesterca gađa levi  ugao Stojkovićevog gola, lopta češe rogalj i leti van terena.

52 minut 1:1 Šaćiri šutira Kolarov blokira, a na odbitak naleće Džaka i sa  20-ak metara i pogađa mrežu.

POLUVREME  - 1:0!  KIŠA LIJE!

ZVANIČNO: 33.167 gledalaca.

45 (+2) minut ŽUTI KARTON MATIĆ bez ikakvog smilsla  Nemca, od koga se te očekuje da navija za Švajcarce.

45(+1). minut - Puca Tadić sa 18 metara, za malo preko gola!

43. minut - VELIKA ŠANSA za SRBIJU! Posle kornera Tadića sa desne strane, prvo Tošić, a onda i Matić nisu uspeli iz neposredne blizine nisu uspeli da ubace loptu u mrežu.

KRAJ POLUVREMENA, SRBIJA VODI SA 1:0

42. minut  Srbija je  u kaznenom prostoru Švajcarske. Tadić  centrira u prazno, a zatim  Matić nije   precizan

39.minut  žiti katrton Milovijević zbog starta

37. minut - Prekid  izveo Kolarov, lopta je izbačena na 18  metara, Tadić šutira u Zomera.

33. minut - Žuti karton  Milinković-Savić, zbog đona na Šeru.

30 minut Stojković brani šut Džemaili iz neposredne blizine

23. minut - Švajcarci napadaju... Naši igrači im blokiraju svaki šut!

19. minut - Mitrović i pored boljih rešenja makazicama ne pogađa mrežu sa 16 metara...

16. minut - Milinković-Savić šutira a 18 metara, pored gola.

15. minut - Kostić slomio odbranu Švajcarske  na levom krilu, ubaci+uje  pred gol, Mitrović  izblokiran.

14. minut - Ivanović centrira  Mitrović šutira  sa 15 metara, ali nema gola

10. minut - Rodrigez vara Ivanovića,  centrirao, Džemaili  šutira pored gola