Menu

zaglavlje

DOSOLJENE FUDBALSKE RANE  PEKU A NAROD SVE GROMOGLASNIJE ĆUTI

DOSOLJENE FUDBALSKE RANE PEKU A NA…

Da se fudbal u Srbiji i...

VALIS I VALJEVO PO STAROM, POBEDA I PORAZ

VALIS I VALJEVO PO STAROM, POBEDA I…

foto SC VUJIC U 6. kol...

"SAMOUBISTVO IZ ZASEDE" METALCA U BEOGRADU

"SAMOUBISTVO IZ ZASEDE" M…

Priželjkivani  t...

VALJEVSKE RUKOMETAŠICE SILNE I U LOZNICI

VALJEVSKE RUKOMETAŠICE SILNE I U LO…

ŽRK Metalac je zabeležio ...

"GEDŽA" SUPERLIGAŠ, MLADOST OPSTALA, VALJEVAC ISPAO IZ PRVE RVAČKE LIGE

"GEDŽA" SUPERLIGAŠ, MLADO…

FOTO RK MLADOST fb Na ...

TEREN NA UBU NOSI IME MURINJA, MATIĆ KUM

TEREN NA UBU NOSI IME MURINJA, MATI…

Žoze Murinjo je  poč...

BUDI HRABAR I DOĐI NA OLD TRAFORD "ĐAVOLU NA NOGE" NA VALJEVSKI NAČIN!

BUDI HRABAR I DOĐI NA OLD TRAFORD …

Hrabrost, ludost, mudros...

DVA LICA VALJEVSKOG VATERPOLA

DVA LICA VALJEVSKOG VATERPOLA

  Dok vaterpolisti ...

POBEDE VALJEVSKIH PRVOLIGAŠA U ODBOJCI

POBEDE VALJEVSKIH PRVOLIGAŠA U ODBO…

Odbojkaši OK VA 014 zabel...

PALA I ZVEZDA U VALJEVU ZA ŠESTU POBEDU U NIZU ŽRK METALAC

PALA I ZVEZDA U VALJEVU ZA ŠESTU PO…

Rukometašice ŽRK Metala...

Prev Next

SPECIJALISTIČKA INTERNISTIČKA ORDINACIJA TOMIĆ VALJEVO

GASTROENTEROLOGIJA, KARDIOLOGIJA, ENDOKRINOLOGIJA, ALERGOLOGIJA

Vojvode Mišića 102, tel: 014-228-321

KUMOVIMA JAGODI I MILOŠU DAJEVIĆU 19. MEMORIJAL GENERALA ĐUKIĆA Featured

1 19 mem s dj jagodaReprezentativac Srbije  u ultra maratonu na 50km Miloš Dajević(AK Cerski junaci) iz Beograda prvi je prošao kroz cilj posle pretrčanih  10,5 km u vremenu 35,18 dok je članica istog kluba Jagoda Stolić bila najbrža senirka na 19. Memorijalnoj trci posvećenoj osnivaču Srpskog olimpijskog komiteta 1910. divizijskom  generalu Srpke vojske Svetomiiru Sveti Đukiću, skoro 4 decenije članu MOK-a i ličnom prijatelju Pjera de Kuberetna.

Premali broj takmičara obeležio je 19. memorijal generala  Đukića. Tri su razloga novog fijaska trke sa nesagledivim mogućnostima  za kraljicu sportova i Grad Valjevo.

1mem 19 svi matori

Prvi razlog je u isto vreme održavanje  Državnog prvenstva u krosu u Šapcu, zatim loša promocija trke a konačno i odluka ASS da se  sve manifestacije moraju organizovati samo u dane vikenda.  Do sada je Memorijal održavan svakog 28.okrobra, u danu kada je održana prva trka pre 113. godina na putu od Platana do Jovanje i nazad.

Nešto se pod hitno mora menjati a potvrda je i danas jedva prisutnih 50 takmičara!

1 19m mem deca

19 mem jna

Miloš Dajević je trku  istrčao  bez većih problema a objektivno nije imao i konkurenciju jer su braća .Momčilo i Miodraga  Brankovića(AK Metalac) kasnila pet i više  minuta iza pobednika.

"Valovita staza iziskuje  napor, ali kad se nešto hoće do cilaj se  stiže. Srećan sam zbog pobede i žao mi je što nije bilo više učesnika" , rekao je za naš portal pobednik fanašnje trke.

Takođe Beogražanka Jagoda Stolić(AK Cerski junaci Bgd) posle višegodišnjeg bavljenja fitnesom počela je da  trči samo godinu, a danas je uživala  i srećna je što je došla da trči u čast generala Đukića. Pobedila je ispred Maje Jovanović(AK Metalac) i Jasmine Pajić(AK Krupanj).

+Slučajno smo sinoć saznali za memorijal generala Đukića, i ova trka mi više odgovara od kros trčanja.Staza ni laka ni teška. Drugi kilometar je valjda i zbog uspona  bio  je najteži. Vremeski uslovi su bili super, vetrić nas je osvežavao jendostavno uživala sam u trci kaže pobednice ovog oktobra Kragujevačkog polumaratata , majka dvogodišnje Vanje  uz obećanje da ponovo dolazi da trči na 20.jubilarnoj 20-oj trci 2020. godine.

19 mem start

i РЕЗУЛТАТИ ТРКA

ПРЕДШКОЛЦИ / ДЕВОЈЧИЦЕ 150m

Место

Име и презиме

Клуб/школа

Постигнуто време

1.

Марта Марковић

АК “Јуниор”, Крупањ

28:87

2.

Ања Спасојевић

АК ”Јуниор”, Крупањ

29:34

3.

Ленка Крстић

Бамби, Ваљево

33:65

РЕЗУЛТАТИ ТРКЕ - ПРЕДШКОЛЦИ / ДЕЧАЦИ150m

Место

Име и презиме

Клуб/школа

Постигнуто време

1.

Стефан Пајић

АК “Јуниор”, Крупањ

29:53

2.

Петар Бранковић

ОШ “Сестре Илић”, Ваљево

32:81

3.

Алекса Гаврић

ОШ ”Сестре Илић”, Ваљево

33:34

РЕЗУЛТАТИ ТРКЕ – 1. РАЗРЕД / ДЕВОЈЧИЦЕ200 m

Место

Име и презиме

Клуб/школа

Постигнуто време

1.

Николина Радовановић

АК “Тамиш“, Панчево

36:17

2.

Дуња Марковић

АК “Јуниор“, Крупањ

37:81

3.

Сара Милошевић

АК “Металац“, Ваљево

39:04

РЕЗУЛТАТИ ТРКЕ – 1. РАЗРЕД / ДЕЧАЦИ 200 m

Место

Име и презиме

Клуб/школа

Постигнуто време

1.

Ђорђе Арсић

АК “Тамиш“, Панчево

48:93

2.

Милош Вукосављевић

ОШ ”Сестре Илић”, Ваљево

51:09

3.

РЕЗУЛТАТИ ТРКЕ – 2.РАЗРЕД / ДЕВОЈЧИЦЕ300 m

Место

Име и презиме

Клуб/школа

Постигнуто време

1.

Маријана Стевановић

АК “Лазаревац”, Лазаревац

57,19

2.

Исидора Секулић

АК “Јуниор“, Крупањ

58,97

3.

Хелена Гајић

АК “Зворник“, Зворник

1:03,00

РЕЗУЛТАТИ ТРКЕ – 2. РАЗРЕД / ДЕЧАЦИ 300 m

Место

Име и презиме

Клуб/школа

Постигнуто време

1.

Василије Милић

ОШ ”Сестре Илић”, Ваљево

58,34

2.

Михаило Вићентијевић

ОШ ”Сестре Илић”, Ваљево

1:00,00

3.

Павле Иванковић

АК “Лазаревац”, Лазаревац

1:03,00

РЕЗУЛТАТИ ТРКЕ – 3. РАЗРЕД / ДЕВОЈЧИЦЕ400 m

Место

Име и презиме

Клуб/школа

Постигнуто време

1.

Маринела Димитријевић

АК “Лазаревац”, Лазаревац

1:04,93

2.

Олга Лисицин

АК “Тамиш“, Панчево

1:07,14

3.

Јана Игић

АК “Металац“, Ваљево

1:13,42

РЕЗУЛТАТИ ТРКЕ – 3. РАЗРЕД / ДЕЧАЦИ400 m

Место

Име и презиме

Клуб/школа

Постигнуто време

1.

Матија Ристић

ВАК 014, Ваљево

59,68

2.

Бојан Ђорђевић

ОШ ”Нада Пурић”, Ваљево

1:06,07

3.

Јустин Матић

ОШ ”Нада Пурић”, Ваљево

1:09,87

 РЕЗУЛТАТИ ТРКЕ – 4.  РАЗРЕД  / ДЕВОЈЧИЦЕ500 m

Место

Име и презиме

Клуб/школа

Постигнуто време

1.

Лена Радојичић

ВАК 014, Ваљево

1:46,00

2.

Маша Васић

АК “Лазаревац”, Лазаревац

1:47,00

3.

Анита Којић

АК “Лазаревац”, Лазаревац

1:55,00

РЕЗУЛТАТИ ТРКЕ – 4. РАЗРЕД / ДЕЧАЦИ500 m

Место

Име и презиме

Клуб/школа

Постигнуто време

1.

Никола Станић

ОШ ”14. Октобар”, Београд

1:37,00

2.

Јован Чоловић

АК “Лазаревац”, Лазаревац

1:39,00

3.

Војин Јанковић

ОШ ”Нада Пурић”, Ваљево

2:08,00

РЕЗУЛТАТИ ТРКЕ – 5. РАЗРЕД / ДЕВОЈЧИЦЕ600 m

Место

Име и презиме

Клуб/школа

Постигнуто време

1.

Тамара Панић

ВАК 014, Ваљево

1:45,00

2.

Леа Гајић

АК “Зворник“, Зворник

1:53,00

3.

Ања Мимић

АК “Тамиш“, Панчево

1:58,00

                                                                                                                       

РЕЗУЛТАТИ ТРКЕ – 5. РАЗРЕД / ДЕЧАЦИ600 m

Место

Име и презиме

Клуб/школа

Постигнуто време

1.

Стефан Марић

АК “Тамиш“, Панчево

1:45,00

2.

Марко Ралић

ОШ ”Драгољуб Илић”, Драчић

2:06,00

3.

РЕЗУЛТАТИ ТРКЕ – 6. РАЗРЕД / ДЕВОЈЧИЦЕ700 m

Место

Име и презиме

Клуб/школа

Постигнуто време

1.

Милица Ђорђић

АК “Зворник“, Зворник

2:21,00

2.

Емилија Јелесијевић

АК “Тамиш“, Панчево

2:32,00

3.

Ана Вилотијевић

ОШ ”Сестре Илић”, Ваљево

2:42,00

РЕЗУЛТАТИ ТРКЕ – 6. РАЗРЕД / ДЕЧАЦИ700 m

Место

Име и презиме

Клуб/школа

Постигнуто време

1.

Лазар Ралић

ОШ ”Драгољуб Илић”, Драчић

2:27,00

2.

3.

РЕЗУЛТАТИ ТРКЕ – 7. РАЗРЕД / ДЕВОЈЧИЦЕ800 m

Место

Име и презиме

Клуб/школа

Постигнуто време

1.

Сања Марић

АК “Тамиш“, Панчево

2:17,00

2.

Анђелија Жарковић

ОШ ”Драгољуб Илић”, Драчић

3:12,00

3.

РЕЗУЛТАТИ ТРКЕ – 7. РАЗРЕД / ДЕЧАЦИ800 m

Место

Име и презиме

Клуб/школа

Постигнуто време

1.

Милан Марковић

ВАК 014, Ваљево

2:26,00

2.

Алекса Нертица

АК “Тамиш“, Панчево

2:41,00

3.

РЕЗУЛТАТИ ТРКЕ – 8. РАЗРЕД / ДЕВОЈЧИЦЕ800 m

Место

Име и презиме

Клуб/школа

Постигнуто време

1.

Ања Марић

АК “Тамиш“, Панчево

2:28,00

2.

Данијела Ерић

АК “Зворник“, Зворник

2:31,00

3.

Милица Банчић

АК “Тамиш“, Панчево

2:53,00

РЕЗУЛТАТИ ТРКЕ – 8. РАЗРЕД / ДЕЧАЦИ800 m

Место

Име и презиме

Клуб/школа

Постигнуто време

1.

Стефан Тешић

ВАК 014, Ваљево

2:14,00

2.

Слађан Грујић

АК “Зворник“, Зворник

2:15,00

3.

Данијел Ерић

АК “Зворник“, Зворник

2:18,00

РЕЗУЛТАТИ ТРКЕ – СРЕДЊА ШКОЛА / ДЕВОЈЧИЦЕ800 m

Место

Име и презиме

Клуб/школа

Постигнуто време

1.

Амалија Лукић

Пољопривредна школа, Ва

2:41,00

2.

Милица Кнежевић

АК “Тамиш“, Панчево

2:45,00

3.

Алексија Лукић

Пољопривредна школа, Ва

2:56,00

РЕЗУЛТАТИ ТРКЕ – СРЕДЊА ШКОЛА / ДЕЧАЦИ800 m

Место

Име и презиме

Клуб/школа

Постигнуто време

1.

Иван Јовановић

Пољопривредна школа, Ва

2:17,00

2.

Јанко Зарић

Ваљевска Гимназија

2:30,00

3.

РЕЗУЛТАТИ ТРКЕ – СЕНИОРКЕ 10000 m

Место

Име и презиме

Клуб/школа

Постигнуто време

1.

Јагода Столић

АК “Церски јунаци”, Шабац

42:56,22

2.

Маја Јовановић

АК “Металац“, Ваљево

46:24,00

3.

Јасмина Пајић

АК “Јуниор“, Крупањ

51:08,22

РЕЗУЛТАТИ ТРКЕ – СЕНИОРИ10000 m

Место

Име и презиме

Клуб/школа

Постигнуто време

1.

Милош Дајевић

АК “Церски јунаци”, Шабац

35:19,20

2.

Момчило Бранковић

АК “Металац“, Ваљево

38:27,15

3.

Миодраг Бранковић

АК “Металац“, Ваљево

43:36.03

РЕЗУЛТАТИ ТРКЕ – ЈУНИОРКЕ 10000 m

Место

Име и презиме

Клуб/школа

Постигнуто време

1.

Марица Аврамовић

АК “Јуниор“, Крупањ

57:12,71

2.

3.

РЕЗУЛТАТИ ТРКЕ – ЈУНИОРИ10000 m

Место

Име и презиме

Клуб/школа

Постигнуто време

1.

Михаило Вуковић

АК “Металац“, Ваљево

48:05,75

2.

3.

РЕЗУЛТАТИ ТРКЕ – ВОЈСКА 800m

Место

Име и презиме

Клуб/школа

Постигнуто време

1.

Марко Панић

Војска Србије

2:31,00

2.

Славиша Јовановић

Војска Србије

2:39,00

3.

Радан Лукић

Војска Србије

3,06:00

РЕЗУЛТАТИ ТРКЕ – ВЕТЕРАНИ10000 m

Место

Име и презиме

Клуб/школа

Постигнуто време

1.

Драган Грујић

АК “Јуниор“, Крупањ

49:56,21

2.

3.

РЕЗУЛТАТИ ТРКЕ – ВЕТЕРАНКЕ10000 m

Место

Име и презиме

Клуб/школа

Постигнуто време

1.

2.

3.

           

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.

back to top
Info for bonus Review bet365 here.

VESTI

Pratite nas