Menu

zaglavlje

PET GENERACIJA VATERPOLISTA VALISA I JEDNA VK VALJEVO NA FINALU KUPA RZSJ SRBIJE

PET GENERACIJA VATERPOLISTA VALISA …

Uspehe VK Valis ne nižu s...

TARA,NIKA, ZOJA I BOGDAN VOZILI ZA MEDALJU NA SREBRNOM JEZERU

TARA,NIKA, ZOJA I BOGDAN VOZILI ZA …

Prva trka u 2020. godin...

JANUARSKA PREMIJERA POTVRDILA DA SLEDI GODINA ODBOJKAŠKOG PREŽIVLJAVANJA

JANUARSKA PREMIJERA POTVRDILA DA SL…

foto ok va014 U svetu o...

U ALEKSINCU OBEZGLAVLJENI METALAC BEZ SRCA NEMOĆAN

U ALEKSINCU OBEZGLAVLJENI METALAC B…

  Radni dan osakati...

NAJLEPŠA NAJAVA SVETOSAVASKE TRKE SREBRO  MARKOVIĆA U BEOGRADU

NAJLEPŠA NAJAVA SVETOSAVASKE TRKE S…

foto vak014  Na otvo...

SPECIJALKA ZA TUTULE VALJEVKA TANJA GRBIĆ U MAĐARSKOJ

SPECIJALKA ZA TUTULE VALJEVKA TANJA…

Valjevka Tanja Grbić(31...

MAŠA CVETKOVIĆ APSOLUTNO NAJBOLJA U SUBOTICI

MAŠA CVETKOVIĆ APSOLUTNO NAJBOLJA U…

U Subotici na prvom Kupu ...

DVA FINALA ZA PIONIRKU I KADETA SK "VALJEVO 1880" U KVALIFIKACIJAMA ZA KUP SRBIJE

DVA FINALA ZA PIONIRKU I KADETA SK …

Streljački klub Valjevo p...

ACA KOVAČEVIĆ I RATKOVIĆI OBELEŽILI  JUBILARNO 10. VALJEVSKO PLIVANJE ZA ČASNI KRST

ACA KOVAČEVIĆ I RATKOVIĆI OBELEŽILI…

"Bogojavljensko plivanj...

Prev Next

ČESTIMO NOVU 2020. GODINU I ŽELIMO VAM SREĆAN BADNJI DAN I BOŽIĆ NAJRADOSNIJI HRIŠĆANSKI PRAZNIK, NEIMARI HK KRUŠIK VALJEVO

SPECIJALISTIČKA INTERNISTIČKA ORDINACIJA TOMIĆ VALJEVO

GASTROENTEROLOGIJA, KARDIOLOGIJA, ENDOKRINOLOGIJA, ALERGOLOGIJA

Vojvode Mišića 102, tel: 014-228-321

VATERPOLISTIMA VALISA 22 MEDALJE NA PRVENSTVU VALJEVSKIH ŠKOLA Featured

  VK VALIS PLIV 0

FOTO CECA     Na školskom  takmičenju  u plivanju valjevskih osnovnih i srednjih škola u SRC Petnica  sjajni su bili i vaterpolisti  Prvobeligaša Valisa. Osvojili su  deset zlatnih medalja za plasman na republičko takmičenje, osam srebrnih i 4 bronzana odličja.

VK VALIS PLIV START

 FOTO CECAVK VALIS 3

Zlatne medalje osvojili  srednjooškolci: Aleksandar Kovačević  100m kraul  (2004), Stefan Arsenović 100 m delfin  (2003), Bogdan Milovanović  100 m prsno   (2003), Aleksandar Colić 100 m ledjno   (2004), osnovci: Danilo Djurišić  50 m kraul  (2005) David Stepanović  50 m kraul   (2007), Dimitrije Jovanović  50 m kraul  (2007), Milica  Kovačević   50 m prsno  (2007), Marsel Masa 50 m prsno (2005), Natalija Colić  50 m kraul  (2005)

Druga mesta pripala su srednjoškolcima: Danici Mladenović  50 m kraul  (2004) i  Bogdanu Gavriloviću (2004), Aleksi Gojkoviću 100 m ledjno(2003), osnovcima  Strahinji Simiću 50 m kraul  (2005), Luki -Simeunoviću 50 m ledjno   (2005). Aljoši Kokošaru  50 m kraul  (2007), Milici Pavić  50 m prsno  (2008), Nikoli Djuriću  50 m kraul  ( 2008), Filipu Dovečeru 50 m prsno  (2007).

Do trećeg mesta doplivali su  srednjoškolac   Stefan Milinović  100 m kraul  (2003) i osnovci: Rastko  Ljutić  50m kraul  (2008), Marko Pavić 50 m ledjno   (2008) Stefan Popović 50 m prsno   (2006)

Četvrti su bili Stefan Vujić( 100 m kraul  ( 2004) i osnovci  Nemanja Vujić  50 m kraul  (2006) Ognjen Dobrisavljević   50 m kraul  (2007) i Petar Djurdjević  50m kraul  (2009)

Nastup Valisovih  vaterpolista kompletirali su  petim mestima:  srednjoškolci  Tea Mladenović kraul  (2003) i. Matija Milovanović   100 m kraul  ( 2003) i osnovci Mihailo Marinković  50m kraul ( 2006), god srednja skola). Osnovac Despot Stevanović(2007) 50 m kraul je osvojio 6.mesto

VK VALIS PLIV 1

FOTO CECA

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.

back to top
Info for bonus Review bet365 here.

VESTI

Pratite nas