Specijalistička internistička ordinacija Dr Tomić Valjevo, V. Mišića 102. Tel: 014/228-321 i 065/228-3211

Kardiolog (Dr Đorđević) Telefon: 064/9700-041

INTERNISTIČKI PREGLEDI, GASTROENTEROLOGIJA, ENDOKRINOLOGIJA, ALERGOLOGIJA, DIJAGNOSTIKA, GASTROSKOPIJA,

KOLONOSKOPIJA, ULTRAZVUK ABDOMENA, SRCA, ŠTITASTE ŽLEZDE, DOPPLER KRVIH SUDOVA ABDOMENA

SEVILJA I DNJEPAR VIDE VARŠAVU Featured

fiorentina-580x0

Sevilja u Anadaluziji pobedom protiv Fiorentine 3:0 i ukrajinski Dnejpar remijem u Napulju (1:1) završili veći deo  u prvim mečevima polufinala Lige Evrope.

Aleksis Vidal, u 17. i 52. minutu, najavaio je je trijumf protiv  Violr da bi Kevin Gameiro u 75. minutu odveo branioca trofeja do (ne)dostižnih 3:0. Četa Unaija Emerija, trenera kojem je jedina deviza napad, je napadala čak i sa 7 - 8 igrača,  i do kraja meča mogli su i do četvtog gola, što bi bilo nepravedno jer su prvom poluvremenu "ljubičasti"  prokockali četiri  velike šanse.

U prestonici svetske umetnosti Firenci ljubičasti će morati da odigraju turbo meč u revanšu za sedam ukoliko žele da iznenade Špance već adaptirane na Ligu Evrope i pobede u finalu.

Večeras je u problem ušao i drugi italijanski predstavnik, Napoli, posle remija sa Dnjeprom  1:1. David Lopez je doneo vođstvo Napoliju u 50.minutu da bi usledila serija propušteniš prilika, i naravno kazna. Ukrajinci u  81. minutu preko Jevgenija  Seleznjova, na centaršut  Fedeckog, stigli do remija, a gol iz ofsajda   šokirao je   Rafu Benitesa i fudbalski  Napulj. Sada je prednost na  strani Dnjepra pred revanš u Dnjepropetrovsku.

napoli dnjepar

Revanš utakmice su na programu narednog četvrtka, a finale Lige Evrope je  27. maja u Varšavi.