Specijalistička internistička ordinacija Dr Tomić Valjevo, V. Mišića 102. Tel: 014/228-321 i 065/228-3211

Kardiolog (Dr Đorđević) Telefon: 064/9700-041

INTERNISTIČKI PREGLEDI, GASTROENTEROLOGIJA, ENDOKRINOLOGIJA, ALERGOLOGIJA, DIJAGNOSTIKA, GASTROSKOPIJA,

KOLONOSKOPIJA, ULTRAZVUK ABDOMENA, SRCA, ŠTITASTE ŽLEZDE, DOPPLER KRVIH SUDOVA ABDOMENA

LAJKOVAC I VALJEVO JURE VETAR U PLANINI Featured

nikola coc

U vanrednom 27.kolu Srpske lige Zapad Budućnost Krušik 2014 stigla do šeste pobede u nizu, ali bez većeg značaja, jer i lajkovački Železničar pobedio i sačuvao dragocena tri boda prednosti i drugo mesto, po svoj prilci bez ikakvog značaja na kraju sezone.

U Valjevu kod Krsta palo je i ubsko Jedinstvo. Meč je otvorio Nikola Čočović golom u 3. minutu. Sitarica, je poravnao rezultat u 29. posle kresavca u nogu Milinkovića dovoljnog da prevari golmana Ivanovića. U finišu prvog dela meča Đermanović je uputio oštru loptu pred gol a žabica je bila dovoljna za mat Rakića.

Budućnost Krušik - Jedinstvo (Ub) 2:1 (2:1)

Valjevo, Stadion "Krušik", Gledalaca: 100. Sudija: Marko Racić (Petrovac) 6
Strelci: Čočović u 3. i Đermanović u 45. minutu za Budućnost Krušik 2014, a Sitarica u 29. minutu za Jedinstvo. Žuti kartoni: Čočović, Rašević (Budućnost Krušik 2014), Arsenović, Marjanović i Sajić (Jedinstvo).

Budućnost Krušik: Ivanović 7, Đorđević 7, Đermanović 7,5, Milinković 7, Gentić 7,5, Stevanović 7, Kosić 6, (Baljak -), Čočović 7,5, S.Ilić 7,5, Rašević 7,5, Stjelja 6,5 (Jevtić 6,5).

Jedinstvo: Rakić 7, Arsenović 6 (Panić -), Stojanović 6, Marjanović 6,, Ranković 6,5, Sajić 6,5, Rašić 6 (Petrović 6,5), Soldatović 6,5, Sitarica 7, Jovanović 6 (Milanović -), Petrašević 6.

Igrač utakmice: Nikola Čočović(Budučnost Krušik 2014)

Želja je ulovio tri boda u Topoli golovima u drugom poluvremenu i sačuvao tri boda prednosti u odnosu na Valjevce.

U 28. kolu Budućnost Krušik 2014 će u subotu u Smederevo, Želja u nedelju čeka ekipu Zvižda, a Jedinstvo u subotu Pobedu iz Beleoševca.

ZONAŠI BAŠ UPRSKALI, SAMO TRI BODA U 27.KOLU

Katastrofalna sreda za zonaše valjevskog kraja. Brezovica je bila domaćin i jedina je pobedila(2:1) i to konkurenta za opstanak Zlatar iz N.Varoši golom u 90.minutu. Svi drugi izgubili

Zadrugar je u Lajkovcu ponovo kikusnuo ovoga puta protiv Sloge iz Sjenuice 0:2. Valjevski Radnički je ispao iz trke za prvo mesto. Izabranici Raše Markovića su postigli dva gola u Čajetini, ali je na kraju Zlatibor slavio 3:2 i ostao u trci sa FAP-om i Slogom iz Bajine Bašte za Srpsku ligu. U Priboju lider FAP je pobedio Ribnicu 2:0, i sačuvao bod prednosti.

U naredna tri kola sledi rasplet,a jedino je sigurno da će u niži rang Sevojno, dok će o tituli i plasmanu u Srpsku ligu odlučivati Bajinobaštani (idu u Vladimirce, i Sevojno, a čekaju Sjeničane), Zlatibor( gostuje u Novoj Varoši i Vladimircima,a domaćin je OFK Osečini) i naravno sa bodom prednosti FAP( gostuje u Krupnju i Valjevu,a čeka Sjeničane).

Na Peti puk u subotu dolazi Zadrugar, u Mionicu Radnički Stobeks,a u nedelju megdan će podeliti Osečina i Brezovica.