Specijalistička internistička ordinacija Dr Tomić Valjevo, V. Mišića 102. Tel: 014/228-321 i 065/228-3211

Kardiolog (Dr Đorđević) Telefon: 064/9700-041

INTERNISTIČKI PREGLEDI, GASTROENTEROLOGIJA, ENDOKRINOLOGIJA, ALERGOLOGIJA, DIJAGNOSTIKA, GASTROSKOPIJA,

KOLONOSKOPIJA, ULTRAZVUK ABDOMENA, SRCA, ŠTITASTE ŽLEZDE, DOPPLER KRVIH SUDOVA ABDOMENA

PREDA I KURLAGA KOD KRSTA PREVAGA Featured

bfc zvizd

Posle tuče i primitivizma bez kraja domaćina, ali i čiste kao suza pobede u Kraljevu protiv Sloge(2:0) fudbalski bos Ljubića Preda je vešto “zatvorio” utakmicu, sa pouzdanim saradnicima delegatom iz Smedereva Dobricom Radišićem i proverenim likom, užičkim “duvačem" Kurlagićem, i opet odneo  bod iz Valjeva, a mogao je i sva tri. Na kraju je bilo: Budućnost Krušik 2014 - Polet 2:2. Ubljani se posle novog poraza pojačavaju stiže "vatrogasac"Žarko umesto Čobanje Jovanovića, u ostavci posle poraza od Sloge iz Požege 0:2. Želja zatrokirao !

Perfidno suđene Kurlagića, napucana lopta za slobodnjak dovoljan za izjednačenje(2:2), tolerisanje odugovlačenja i simuliranja povreda, sviruckanje svega svačega, za definitivno izbacivanje ionako nenašpanovog  domaćina iz ritma, uz očekivani šou delegata iz Smedereva, bili su dovoljni solidnom timu iz  Ljubića za remi kod Krsta.

Sevićeva reakcija na povratni pas Raševića u 48. minutu, i asistiranje Đermanoviću za potpuni preokret na početku drugog poluvremena, posle autogola Stevanovića u 20.minutu,   bili si upak premalo za nova tri boda Budućnost Kušika 2014, jer Veljović je posle izmišljenig skraćenog kornera bez reakcije odbrane valjevskog tima postiže  gol kao na treningu.

Rašević daleko od uobičajenih izdanja, Ivan Tomić bez upotrebljivog pasa u prazan prostor, za atak Popovića, Sević bez makar još jednog  centaršuta u drugom poluvremenu bili su evidentan problem domaćina u nastavku meča da napadne i sa lece strane jer Tomić nije imao pravih lopti, uzrok su iszostanka  pobede.

Sudija Milan Kurlagić iz Užica nije izmislio penal kao pre godinu dana na Ljubiću, ili pre par nedelja u Kragujevcu, ali je dokazao da je čovek zadatka, i sledi mu šta drugo do napredak na višu listu.

BUDUĆNOST KRUŠIK 2014 –POLET 2:2(0:1)

Stadion: "Krušik", Gledalaca: 200, Sudija: Milan Kurlagić (Užice) 5. Budućnost Krušik - Polet (Ljubić) 2:2 (0:1) Strelci:(Sević 48, i Đermanović 50.minutu a Stevanović (autogol) 20, Veljović 60. minut za Polet. Žuti kartoni: Sofronić, Popović, Milinković (Budućnost Krušik2014), Trivković, Radisavčević, Đorđević (Polet).

BUDUĆNOST KRUŠIK 2014: Ivanović 6,5, Đorđević6,6,5. Đermanović 7, Sević 7, U. Tomić 6, Stevanović5,5 Prokić 5(od 46. Popović6), Čočović 7, Kosić 5 (od 45. I. Tomić5,5), Rašević 6, Sofronić 6, (od 65. Milinković 6).

POLET: Čabarkapa6,5 Nikolić 6,5(od 61. Drakulić), Veljović 7, Đorđević 7, Knežević 7, Radisavčević, Ružičić, Vasilić, I. Petrović, Đorić (od 70. Perišić), Trivković (od 81. Z. Petrović),

OSTAVKA ČOBANJE, STIŽE OPET JOVANOVIĆ ŽARE !

Ubljani su posle trijumfa u Užicu protiv imenjaka pred svojim navijačima bili u ofanzivi prptiv Sloge iz Požegesvih 90 minuta. Međutim dva gola, prvi na otvaranju i drugi na zatvaranju meča, su presudili, i pored bodova odneli i trenera, Srđana Jovanovića Čobanju je po završetku meča odlučnog da u interesu kluba podnese neopozivu ostavku.

Nagradno pitanje glasi ko će biti novi trener ?

U život, se kladim Jovanović Žarko, kako kaže tata  Darko!

Žare je "zakucao u "Monci".Kao i Ćobanja doveo je Ribnicu na kotu četiri boda iz pet mečeva.

Budućnost Krušik 2014(trenutno 11 bodova, četiri izgubljena kod kuće)u i naredne subote igra u Valjevu i to protiv Železničara(10 bodova) izborio samo remi u Lajkovcu sa Slogom iz Kraljeva, a Ubljani sa 4 boda će u goste Karađorđu u Topolu.