Specijalistička internistička ordinacija Dr Tomić Valjevo, V. Mišića 102. Tel: 014/228-321 i 065/228-3211

Kardiolog (Dr Đorđević) Telefon: 064/9700-041

INTERNISTIČKI PREGLEDI, GASTROENTEROLOGIJA, ENDOKRINOLOGIJA, ALERGOLOGIJA, DIJAGNOSTIKA, GASTROSKOPIJA,

KOLONOSKOPIJA, ULTRAZVUK ABDOMENA, SRCA, ŠTITASTE ŽLEZDE, DOPPLER KRVIH SUDOVA ABDOMENA

ZVEZDAŠ UJEO VUČICU, DINAMO MODAR U LŠ ! Featured

mladenovic

Podsećanjem da je šampion Hrvastke nanizao 45 mečeva bez poraza, novinari su predosetili petardiranje na Alians Areni, kluba poraženog poslednji put 27. decembra 2014. od Astre u Rumuniji. JUNAK pobede Bate Borisova prov Rome bio je bek Crvene Zvezde Filip Mladenović.

Na krilima velike pobede protiv posrnulog Arsenala 2:1 tim iz maksimirske šume je došao u bavarsku na giljotinu.

Dobro obavešteni kažu da samo jedan igrač Bajerna vredi kao celi Dinamo i ne greše.

“Bajern je za Dinamo svemirski brod” kritični su hrvatski novinari.

U drugom kolu LŠ Pep Gvardiola je u rasprodatoj Alianc Areni i 70.000 ljudi uništio Zorana Mamića.

Dinamov trener i njegovi izabranici su delovali kao predškolci na fakluetskom ispitu.

Posle 307 dana i 45 utakmica neporaženi Dinamo je deklasiran !.

Neveovatno nemoćno delovali su modri pred Bavarcima, na kraju čak i milosrdnim.

Do 12 minuta sve je bilo mirno, uz nedosuđen penal za Bajern, i pokušaj Marka Pjace, mačji kašalj za Manuela Nojera.

A onda je pokrenuta bavarska mašina.

U 13. minuti Dinamo “otvaraju” Bernat i Daglas Kosta. Gogetersku palicu preuzima Levandovski prvim od nova tri gola, Gece nastavlja,a Poljak ponovo u 10 minutu ludog golgeterskog vatrometa donosi “četvorku” u mreži već nokauitarnih Zagrepčana. U 10. munutu  nastavka sledi het trik Levandosvskog postle štikle Koste za Tiaga, za kraj vatrometa. Poljak je postigao svoj deveti gol u posljednjih 180 minuta na terenu.

Od muke sU dInamovci zapevali "Za dobra stara vremena" a patardu au gasili bavarskim pivom. .

Slaba je uteha da je Dinamo bolje prošao od Lila i Šahtjora, i mnogih drugih gostiju, ali petarda je dokaz ko je danas gazda u Evropi

U drugom meču Arsenal - Olympijakos 2:3 (Volkot 35, Sančez 65 - Pardo (33), Fortunis 40, Finbogason 66, minut)

Tabela: 1. Bajern 6, 2. Olimpijakos 3, 3. Dinamo 3, 4.Arsenal 0

Večeras je bilo je iznenađenja i obrta, ali i golova, ukupno 27 na 8 utakmica.

BATE je u Borisovu  savladao Romu, a dva ključna gola je postigao je bivši bek Crvene zvezde. Pošto je glavom bez obzira pobegao sa marakane  Filip Mladenović je večeras dodirnuo zvezde !

Barsa je bez Mesija anulirala vođstvo Bajera na Nou Kampu, za manje od dva minuta.
Rajković nije spasaoJokanovića porazau Tel Avivu.

Porto je ražalostio svog  Murinja i potvrdio da je odbrana Čelsija tanka kao nikad do sada. Valensija se pobedom u Lionu je izbrisla poraz od Zenita u prvom kolu, dok je klub iz Sankt Peterburga ispunio očekivanja kladioničara i pobedio Gent.

Liga šampiona, 2. kolo

Grupa E

Barselona - Bajer Leverkuzen 2:1 (0:1)(Serđi Roberto 80, Suarez 82 - Papadopulos 22)

BATE Borisov - Roma 3:2 (3:0)(Stasevič 8, Mladenović 12, 30 - Žervinjo 66, 82)

TABELA: Barselona 4, Bajer 3, BATE 3, Roma 1.