Specijalistička internistička ordinacija Dr Tomić Valjevo, V. Mišića 102. Tel: 014/228-321 i 065/228-3211

Kardiolog (Dr Đorđević) Telefon: 064/9700-041

INTERNISTIČKI PREGLEDI, GASTROENTEROLOGIJA, ENDOKRINOLOGIJA, ALERGOLOGIJA, DIJAGNOSTIKA, GASTROSKOPIJA,

KOLONOSKOPIJA, ULTRAZVUK ABDOMENA, SRCA, ŠTITASTE ŽLEZDE, DOPPLER KRVIH SUDOVA ABDOMENA

NOVAKU NE MOŽE NIKO NIŠTA Featured

13 noleNi Rafa Nadal, ni petak 13. ni rimski vetar, ni sudije ne mogu ništa Novaku Đokoviću apsolutno najboljem sportisti planete, neuhvatljivom danas u Rimu na putu do 26. pobede u 49 mečeva protiv Rafaela Nadala  7:5, 7:6 (7:4). Đokovića sutra čeka bolji iz duela Dominik Tim (Austrija) - Kei Nišikori (Japan)!

Rafaelu Nadalu nije bilo dovoljno čak pet set lopti da osvoji set za 1:1, i posle skoro dva i po sata, i Đoković je overio polufinale Mastersa u Rimu.

Meč titana obilovao je preokretima, Novak Đoković je anulirao Rafinih 4:2 u prvom setu, i poveo 5:4 Bio je to znak za preokret. Novak je vezao tri gema i od 2:4 došao do 5:4. Nadal u 10. gemu je uspeo da izjednači i ostane "u igri" da bi u posle sat i i pet minuta, Đoković je došao do prve set lopte, ali je morao da sačeka četvrtu brejk/set loptu za najlepši poen u meču za Novakovo za prvi set.

U drugom setu ponovo je Nadal je uspešno servirao za taj-brejk ali dalje nije mogao, i 2 sata i 25 minuta igre usledila je kapitulacija Španca.

Đokovića čeka pobednik meča Dominik Tim (Austrija) - Kei Nišikori (Japan).
U prvom polufinalu igraće Endi Marej i Lukas Puj.