zaglavlje

ODLAZAK LEGENDE, GOLGETERA FIKRETA KURGAŠA(1959-2024)

ODLAZAK LEGENDE, GOLGETERA FIKRETA …

Prvog dana jula, valjda...

77  SOLIDARNIH DOMAĆINA-VALJEVKI  VALJEVACA, GARANT ZA BOLJI ŽIVOT U " BRAĆI VELIČKOVIĆ"

77 SOLIDARNIH DOMAĆINA-VALJEVKI V…

Razvaljena u maju...

ŠPANIJA "OTKAČILA" KATALONCE: KOSOVO JE SRBIJA!

ŠPANIJA "OTKAČILA" KATALO…

Španski parlament je ve...

SRPKINJAMA BRONZA NA BALKANIJADI, VALJEVKA MAGI NAJBOLJI BLOKER!

Prev Next

Specijalistička internistička ordinacija Dr Tomić Valjevo, V. Mišića 102. Tel: 014/228-321 i 065/228-3211

Kardiolog (Dr Đorđević) Telefon: 064/9700-041

INTERNISTIČKI PREGLEDI, GASTROENTEROLOGIJA, ENDOKRINOLOGIJA, ALERGOLOGIJA, DIJAGNOSTIKA, GASTROSKOPIJA,

KOLONOSKOPIJA, ULTRAZVUK ABDOMENA, SRCA, ŠTITASTE ŽLEZDE, DOPPLER KRVIH SUDOVA ABDOMENA

KAD IGRAJU VELEŽ I ZRINJSKI SVEGA IMA ! Featured

150318102 003

Mostarski klubovi Zrinjski i nadaleko poznati iz vremena eks Jugoslavije Velež odigrali su od raspada SFRJ i poslednjeg rata 28 utakmica, i svaka je bila visokog rizika, a nažalost većina je obeležena incidentima.

Ni današnja u Kupu BIH nije “zatajila” Trajala je 2,5 sata, a na kraju je u četvrtfinalu Kupa BiH Zrinjski kao gost bio bolji 2:0, i izborio polufinale, posle 2:2 u prvom meču.

Zrinjski je na stadionu u mostarskom predgrađu Vrapčići vodio od kraja prvog poluvremena golom Pere Stojkića, Velež je jurio gol za polufinale, ali je u nadoknadi vremena Stevo Nikolić pogodio mrežu nekadašnjeg kluba Princa Duška Bajevića, Blaža Sliškovića, Envera Marića... i odveo Zrinski u polufinale.

Nikolićev gol izazvao je revolt kod domaćih navijača, pa su dvojica “najodvažnijih” prekočila ogradu i utrčali iza gola Zrinjskog, da bi jedan o huligana predmetom udario golmanaa gostiju i reprezentacije Bosne i Hercegovine Ratka Dujkovića!

150318102 041

Sudija Dragan Skakić je upozorio goste da se povuku na sigurno u svlačionicu,a potom prvi odskakutao na sigurno.

Huligani su pobedili sport pa se nakon meča najviše pričalo o divljanju “navijača”. Kako javljaju mediji iz BiH, pristalice oba kluba nekoliko su puta ubacivali baklje u teren, a nakon što je Nikolićevog gola u 90. minutu na meti huligana su bili i igrači  Veleža. Vređani su gađani kamenjem, uz povike da skinu dresove jer ih ne zaslužuju nositi. Policija je brzo intervenisala i vratila ih na tribine.

Kako javlja Klix.ba, navijači Veleža posle  toga pokušali su ući  u klupske prostorije, ali ih je sprečila policija s kojom su se sukobili.

Tek pošto su huligani privedeni  u policiju i stadion ispražnjen  Skakić je nastavio meč da bise odigralo posle  20 minuta prekida, još120 sekundi.