Specijalistička internistička ordinacija Dr Tomić Valjevo, V. Mišića 102. Tel: 014/228-321 i 065/228-3211

Kardiolog (Dr Đorđević) Telefon: 064/9700-041

INTERNISTIČKI PREGLEDI, GASTROENTEROLOGIJA, ENDOKRINOLOGIJA, ALERGOLOGIJA, DIJAGNOSTIKA, GASTROSKOPIJA,

KOLONOSKOPIJA, ULTRAZVUK ABDOMENA, SRCA, ŠTITASTE ŽLEZDE, DOPPLER KRVIH SUDOVA ABDOMENA

KOD MAŠE CVETKOVIĆ CVEĆE CVETA I UOČI ARANĐELOVDANA Featured

masa cvet
Iako nas mesec dana deli od kalendarskog dolaska zime u Klisi od Novog Sada, u bazenu SC Slana Bara je održano zimsko prvenstvo Srbije za juniore,  i u apsulutnoj kategoriji u malim  bazenima. Ponovo je blistala  Valjevka, sada članica beogradskog Ušća, Maša Cvetković, vlasnica novog "buketa" medalja.
Maša je "doplivala" do 10 medalja i to  5 zlatnih, dve srebrna i tri bronzana odličja.
Od 10-ke, "poker" medalja je "pao"  u apsolutnoj konkurenciji.
Maša je apsolutni prvak Srbije na 1500 m slobodnim stilom, sa vremenom 17:25:86. Osvojila je  676 FINA bodova, najviše od svih  tinejdžerki  rođenih 2007. godine.  Mašu su delile  4 stotinke  od  državnog  rekorda  u konkurenciji do  16 godina.
Dve srebrne medalje  u apsolutnoj kategoriji osvojila je na 800m kraul, i 200m delfin, odmah iza Anje Crevar. Maša je bila treća u seniorskoj konkurenciji na 400m kraul.Zlatne  medalje  u juniorskoj konkurenciji Maša je osvojila na 1500, 800,i 400m kraul i 200 delfin.  Osvojila je i jniorsku bronzu na 200 m kraul, i u štafeti 4x50 mešovito.
Maša je posle izleta u Lazarevac, Lajakovac, Ljubljanu, ponovo otkazala kratkogtrajnu  "ljubav" VK Valis, i od aprila pliva za Plivački klub Ušće iz Beograda.
Mašin plan posle 10 cvetova ubranih u "Slanoj Bari" je da do kraja 2023. "uberi novi cvet,  juniorski rekord Srbije  na 1500m kraul!