Specijalistička internistička ordinacija Dr Tomić Valjevo, V. Mišića 102. Tel: 014/228-321 i 065/228-3211

Kardiolog (Dr Đorđević) Telefon: 064/9700-041

INTERNISTIČKI PREGLEDI, GASTROENTEROLOGIJA, ENDOKRINOLOGIJA, ALERGOLOGIJA, DIJAGNOSTIKA, GASTROSKOPIJA,

KOLONOSKOPIJA, ULTRAZVUK ABDOMENA, SRCA, ŠTITASTE ŽLEZDE, DOPPLER KRVIH SUDOVA ABDOMENA

ZVEZDA VALJEVSKIM ORUŽJEM SAČUVALA LIDERSKU POZICIJU Featured

1va ok cz

U derbiji 6.kola Super lige Srbije Crvena zvezda je savladala VA 014 Bauwesen 3:1( 25:13,25:19,18:25, 25:19). Petom pobedom u sezoni crveno beli su potvrdili i vodeću poziciju, a valjevski tim će biti u prilici da potvrdi neosporni kvalitet u mečevima što slede.

Kraljevački "Južnokoreanac" Vlado Petković, osvajač zlatne medalje 2011 u Beču za Srbiju, bio je ključ pobede u valjevskom derbiju.

Munjevito je crtao ja saigrač neodbranjive napade za odbranu domaćina. Agresivan servis, sigurna odbrana - sjajan blok i već pomenuta napadačka kanonada doneli su crveno belima nedostižnih 2:0 u setovima. Valjevski tim je pokazao karakter u trećem setu kada je po po receptu rivala ostavio Zbezdu na 18 poena. Izabranici Dragana Kobiljskog ponovo u svom ritimu u 4. setu stavljaju tačku na derbi na isteku 122. minuta odlične utakmice.

Višestruki šampion države je potvrdio da ima tim kadar da se bori za novu titulu. Da su tim za respekt Ražnatović i momci su pokazali i protiv odlične Zvezde,  ovoga puta zaustavljeni posle jednog  osvojenog seta.