Specijalistička internistička ordinacija Dr Tomić Valjevo, V. Mišića 102. Tel: 014/228-321 i 065/228-3211

Kardiolog (Dr Đorđević) Telefon: 064/9700-041

INTERNISTIČKI PREGLEDI, GASTROENTEROLOGIJA, ENDOKRINOLOGIJA, ALERGOLOGIJA, DIJAGNOSTIKA, GASTROSKOPIJA,

KOLONOSKOPIJA, ULTRAZVUK ABDOMENA, SRCA, ŠTITASTE ŽLEZDE, DOPPLER KRVIH SUDOVA ABDOMENA

ĐOKIĆEVA ARMADA SE POIGRALA SA LETONCIMA! Featured

1srbija u20 stambol 2017Košarkaši Srbije(U20)  četvrtom pobedom završili  učešće na prestižnom 22. po redu a turniru "Turgut Atakol" u Istanbulu. Posle Crne Gore, Rusije, domaćina Turske danas je pobeđena i Letonija 88:61. U slučaju pobede Turske nad Letonijom u poslednjem meču turnira Srbija će biti poneti šampionski pehar. Domaćinu Turskoj pripašće 2. dok bi Litvanija bila tek treća. Pobeda Livancima donosi prvo mesto.

Letonci su na početku 6.minuta vodili 15:14, da bi usledio neviđen vatromet koševca izabranika Vladimira Đokića. Plava armada predvođena Vanjom Marinkovićem, Nemanjom Kapetanovićem, Stefanom Đorđevićem i Borišom Simanićem  raznela su odbranu Letonca sa novih 36  koševa do isteka  20 minuta. . Granitna  odbrana Serbije skamenila je Letonce, sposobne da ubace još samo 5 poena u narednih 14 minuta igre !

Vođstvo 50:20 omogućilo je mladim košarkašima Srbije da komotnije odigraju drugo poluvreme, uz naponu da su šansu dobili rezervisti. Zadržali su prednost  iz prvog dela za konačnih 88:61(27:15, 23;5, 22:22, 16:19).

SRBIJA U20: Peno, Kapetanović 10, Glišić 13, Jovanović 7, Marinković 8, Tanasković 12, Đorđević 6, Simanić 15, Stepanović 6, Musić 4, Rakočević 7, Vasić 9.

LETONIJA U20: Berzins 12, Zotovs 11, Viksne 3, Birkans 3, Gutmanis 9, Blumbergas 10, Felinas 2, Upe, Dembenirkas 2, Hazners