Specijalistička internistička ordinacija Dr Tomić Valjevo, V. Mišića 102. Tel: 014/228-321 i 065/228-3211

Kardiolog (Dr Đorđević) Telefon: 064/9700-041

INTERNISTIČKI PREGLEDI, GASTROENTEROLOGIJA, ENDOKRINOLOGIJA, ALERGOLOGIJA, DIJAGNOSTIKA, GASTROSKOPIJA,

KOLONOSKOPIJA, ULTRAZVUK ABDOMENA, SRCA, ŠTITASTE ŽLEZDE, DOPPLER KRVIH SUDOVA ABDOMENA

ODBOJKAŠICE SRBIJANKE U DRUGOJ LIGI, VALJEVSKI RUKOMET 4. TREĆOJ LIGI Featured

ok srb ekipa2  druga liga vaDruga ekipa valjevske Srbijanke domaćin kvalifikacionog turnira izborila plasman u  Drugu  odbojkašku ligu- Pionirke 9. na prvenstvu Srbije. Rukomtašice Metalca 2015 i rukometaši Metalca završili sezonu na 4.mestu u Trećoj ligi Centar-

Odbjkašice  Srbijanke osvojile su drugo mesto i plasirala se u viši rang Drugu ligu. U prvom meču lvalfikaciuonog turnira u Valjevu pobedile su Kragujevac 3:0, a u drugom su izgibile od pobednika turnira beogradskog OK Volley land 1:3, Zajvaljujući pobedi u prvom meču  Srbijanka je drugoligaš.

Na pionirskom turniru za prvaka Srbije u konkurenciji 12 ekipa valjevska Srbiijanke  je osvojila 9. mesto.ok srb kv bataljon pionirke 4 maj 19Posle poraza u oba meča u grupi od Beograda i Novih Banovaca bez osvojeg seta, u borbi za plasman  od 9. do 12, mesta "srbijančice" su pobedila Trstenik 3:0, i domaćina turnira Ub 3:1. Pobednik i prvak Srbije je  obrenovački Tent, ispred Novih Banovaca, Lazarevca i Leskovca.

U svetu rukometa u Trećoj ligi - Centar nizom od tri uzastopna  poraza  rukometašice Metalca 2015 su završile sezonu na 4.mestu sa 24 boda, odnosno 12 pobeda i 6 poraza. U Valjevu  ih je savladao Medicinar 2 rezultatom 24:21. U višu rang se plasirao Beograd

Rukometaši Metalac Gorenja se remijem sa Rekreativom 26:26, okončali sezonu u istom stepenu takmičenja kao i valjevske rukometašice, na 4, mestu sa 11 pobeda, 4 remija i 6.poaraza. Prvak lige je Smederevo.